Tommy JeansTommy JeansTORY BURCHTommy Hilfiger

<p>Tommy Hilfiger označovaný červeno-modro-bielym logom je symbolom amerického ducha a výstižným odrazom novodobých trendov. Tommy Hilfiger v outlete ponúka špičkové modely oblečenia vrátane obuvi, tašiek a doplnkov</p><p>s nezameniteľným rukopisom za prijateľnú cenu, kde je vysoká kvalita&nbsp; zaručená.</p><div><br></div>

Zobraziť kolekciu

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger označovaný červeno-modro-bielym logom je symbolom amerického ducha a výstižným odrazom novodobých trendov. Tommy Hilfiger v outlete ponúka špičkové modely oblečenia vrátane obuvi, tašiek a doplnkov s nezameniteľným rukopisom za prijateľnú cenu, kde je vysoká kvalita zaručená.

Zobraziť kolekciu

MICHAEL KORSMICHAEL KORSMELISSAMELISSAMARC JACOBSFURLADONNA KARANDiesel

DIESEL - originálny, nekonvenčný a drzý. Táto talianska značka je symbolom individuality, kreativity, vášne a sebavyjadrenia. Každú sezónu sa vo svojich kolekciách prezentuje veľmi rafinovaným, extravagantným štýlom. Outletová kolekcia obsahuje rafinované oblečenie, obuv a doplnky zo starších módnych kolekcií vo výhodnej cenovej ponuke. .

Zobraziť kolekciu

G-STAR

Holandská značka špičkovej kvality vznikla v roku 1989 a odštartovala líniu jedinečných kolekcií a nezabudnuteľných kampaní. Od začiatku bola filozofia firmy orientovať sa len na produkt - „JUST THE PRODUCT“ . Spoločnosť sa v roku 1996 začala ako prvá produkovať a špecializovať na RAW džínsovinu - nevypraný a ani nijako inak ošetrený denim priamo z továrne. V outletovej ponuke tejto značky sa nenachádzajú len kúsky z minuloročných kolekcií, ale aj produkty z limitovaných kolekcií.

Zobraziť kolekciu