Veľmi sa ospravedlňujeme, ale kvôli lockdownu sa môže dodanie vašej objednávky predĺžiť. Na všetkých objednávkach však pilne pracujeme:)

Tommy Jeans

Nový, svieži a čistý zvrat súčasnej mladosti. Značka bola založená a určená pre mladých a dynamických ľudí, aby odzrkadľovala americký školský štýl života. Ošúchané, vyblednuté a zaplátané džínsy doplnené westernovými košeľami, kriketové svetre, baseballové polo tričká a iné klasické kúsky z moderných tkanín.


TORY BURCHTORY BURCHTommy Hilfiger

Tommy Hilfiger označovaný červeno-modro-bielym logom je symbolom amerického ducha a výstižným odrazom novodobých trendov. Tommy Hilfiger v outlete ponúka špičkové modely oblečenia vrátane obuvi, tašiek a doplnkov s nezameniteľným rukopisom za prijateľnú cenu, kde je vysoká kvalita zaručená.

Zobraziť kolekciu

Calvin KleinCalvin KleinMICHAEL KORS

Vo svojej tvorbe je charakteristický prepojením luxusu s praktickosťou a štýlovosťou. Vytvára nadčasový šik a pôvab zákazníkom po celom svete a v súčasnosti produkuje široký sortiment prémiových výrobkov zahŕňajúc najmä kabelky, obuv, hodinky, šperky, ale aj pánske a dámske konfekcie, okuliare a celú radu vôní. Jeho kolekcie sú kultové s charakteristickým a rozpoznateľným rukopisom. Michael Kors nie je len producentom obľúbenej značky, ale ostáva dlhodobo jednotkou v kvalite spájajúcej praktickosť, funkčnosť a dokonalý dizajn.


MELISSAMELISSAFURLA

K tejto talianskej značke sa viaže hneď niekoľko prívlastkov, ktoré vyjadrujú jej štýl – pestrá, autentická, súdobá a hravá, no napriek tomu funkčná. Furla kombinuje minimalizmus s avantgardou a tento tvorivý proces jej dáva punc výnimočnosti a autentickosti talianskeho životného štýlu. Kvalitné prepracovanie z nej robí poprednú ikonu spomedzi kožených výrobkov. Kabelky Furla, ako aj ďalšie doplnky, sa stali symbolom nadčasovosti, dokonale prepracovanej remeselníckej výroby a tradície, no nezabudli na inovatívnosť v dizajne. Skrývajú v sebe kvalitu a farebnú tvorivosť, ktorá je typická miešaním vzorov, materiálov a farieb.


VIVIENNE WESTWOODVIVIENNE WESTWOODDONNA KARANDONNA KARAN

DKNY je inšpirovaná energiou a postojom mesta. Ženami, ktoré vedia, že rušný život vo veľkomeste ich môže kamkoľvek zaniesť. Jej kolekcie obsahujú skvelé štýlové doplnky prekaždú príležitosť , ktoré nesmú chýbať v šatníku dynamickej ženy. DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou, ktorá vznikla v roku 1989 v NewYorku. Zaslúžila sa o to dizajnérka Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plusiniciály miesta vzniku — teda Donna Karan New York (DKNY). Dnes patrí Donna Karan k najpopulárnejším návrhárkam Ameriky. Jej zámerom a cieľom bolo už od začiatku priniesťna trh módy luxus v modernom mestskom poňatí a pritom zachytiť rýchly pulz mesta NewYork, jeho ruch a energiu, čo sa jej úspešne darí.


Diesel

DIESEL - originálny, nekonvenčný a drzý. Táto talianska značka je symbolom individuality, kreativity, vášne a sebavyjadrenia. Každú sezónu sa vo svojich kolekciách prezentuje veľmi rafinovaným, extravagantným štýlom. Outletová kolekcia obsahuje rafinované oblečenie, obuv a doplnky zo starších módnych kolekcií vo výhodnej cenovej ponuke. .

Zobraziť kolekciu

G-STAR

Holandská značka špičkovej kvality vznikla v roku 1989 a odštartovala líniu jedinečných kolekcií a nezabudnuteľných kampaní. Od začiatku bola filozofia firmy orientovať sa len na produkt - „JUST THE PRODUCT“ . Spoločnosť sa v roku 1996 začala ako prvá produkovať a špecializovať na RAW džínsovinu - nevypraný a ani nijako inak ošetrený denim priamo z továrne. V outletovej ponuke tejto značky sa nenachádzajú len kúsky z minuloročných kolekcií, ale aj produkty z limitovaných kolekcií.

Zobraziť kolekciu