Informácie o spoločnosti

O nás

DENIM a DENIM-OUTLET

Spoločnosť DENIM patrí medzi jednu z najprestížnejších firiem v rámci obchodu s fashion módou. Sídlo spoločnosti sa nachádza na Slovensku, konkrétne v Bratislave. Počet zamestnancov sa každý rok zvyšuje. Aktuálne má viac ako 70 spokojných zamestnancov. DENIM sa zameriava na predaj módy v oblasti offlinu a onlinu. Portfólio značiek sa stále rozrastá. Aktuálne pre svojich zákazníkov prináša módne kolekcie značiek Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star RAW, DIESEL a Calvin Klein Underwear. Predaj značiek sa sústredí na slovenský a český trh, kde máme spolu 17 kamenných predajní.

Kamenné predajne sú základom pre OFFLINE. Na Slovensku máme 14 predajní, z toho 6 multibrandových, 7 monobrandových a jednu outletovú predajňu. Základom pre multibrandové predajne sú značky Tommy Jeans a G-Star RAW. Špeciálnou novinkou je aj značka DIESEL, ktorá sa aktuálne nachádza v šiestich predajniach a to v Banskej Bystrici, Bratislave, Nitre, Košiciach, Trenčíne a Žiline. Monobrandové predajne sú pod záštitou významnej značky Tommy Hilfiger, pričom v Bratislave sa nachádza aj jedna monobrandová predajňa značky DIESEL. Outletová predajňa zastrešuje portfólio väčšiny našich značiek a je možné v nej nájsť kolekcie z minulých sezón za nižšie ceny. Predajňa sa nachádza v Bratislave a časť outletového tovaru nájdete aj v Trenčíne. V Čechách máme 3 monobrandové predajne. V Brne nájdete ponuku oblečenia značky Tommy Hilfiger v 2 pobočkách. V Prahe si máte možnosť vybrať zo sortimentu značky G-Star RAW.

V Apríli 2016 sme s vyššie uvedenými značkami vstúpili aj na ONLINE trh. Náš internetový obchod stavia do centra diania slovenského zákazníka a ponúka mu najširší výber tovaru z uvedených značiek. Veľkou pridanou hodnotou pre e-shopových zákazníkov je dostupnosť celkového množstva tovaru na jednom mieste. Taktiež výhody a benefity v rámci online kampaní sú neoddeliteľnou súčasťou e-shopu. Snažíme sa dosiahnuť čo najlepší klientský servis v podobe rýchleho a jednoduchého doručenia. Sme otvorení akejkoľvek komunikácii s našimi zákazníkmi. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou.

Pestrosť tovaru

Tovarová skladba v predajniach je starostlivo vyberaná tak, aby spĺňala všetky požiadavky aj náročného slovenského a českého zákazníka. Na základe štatistických údajov v spojitosti s prihliadaním na módne trendy u nás zákazník nájde stále niečo nové. Našou prioritou je prinášať na trh všetky dostupné novinky, v rámci kolekcií našich značiek. Najväčšiu časť tovaru tvorí pánska a dámska móda. Významné miesto u nás majú aj doplnky ako kabelky, topánky, šperky, hodinky atď. S našou ponukou si rýchlo a jednoducho vyskladáte outfit podliehajúci najnovším módnym trendom.

Zákaznícky servis

Spokojnosť našich zákazníkov je pre našu spoločnosť cieľom číslo jedna. Vysoko vyškolení Sales Assistanti sú na každej predajni pre zákazníka plne k dispozícii. Ochota a profesionálne poradenstvo je jedným z atribútov, prečo sa k nám zákazníci stále vracajú. Budeme veľmi radi pokiaľ navštívite naše kamenné predajne a e-shop DENIM.SK, kde nájdete produkty a služby ušité priamo na mieru.